top of page
fdfdfd_Obszar roboczy 1_edited.png
fdfdfd_Obszar roboczy 1_edited.png
czekam  otwartym sercem

O mnie

Cześć! 🤗Jestem Ania...miłośniczka życia i ludzi...terapeutka relaksacji, specjalizująca się w różnorodnych technikach masażu. Nieustannie zgłębiam tajniki medycyny holistycznej i stosuję ją w praktyce. Znam wiele różnorodnych metod i stale dążę          do poszerzania wiedzy i umiejętności. Jeśli szukasz terapeuty z pozytywnym podejściem, dużymi pokładami energii i empatią, skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się, jak mogę pomóc Ci powrócić do zdrowia, odzyskać energię i cieszyć się pełnią życia.

Moja transformacja


                      Przez wiele lat skupiałam się na karierze i spełnianiu oczekiwań innych. Byłam zadowolona, ale czułam, że czegoś mi brakuje... dotarło do mnie, że nie poświęcam wystarczająco dużo czasu na odkrywanie siebie i swoich pasji. Jako kobieta po przejściach, z bagażem doświadczeń,  będąc u szczytu kariery zawodowej zaczęłam się zastanawiać, czego naprawdę pragnę w życiu... Szukając odpowiedzi i sposobów na odnalezienie drogi do siebie zainteresowałam się Mindfulness, czyli treningiem uważności. Ukończyłam kurs MBSR Redukcja Stresu Oparta na Uważności - Mindfulness-Based Stress Reduction, dzięki któremu nauczyłam się sztuki koncentracji i relaksu. Praktykując                 tę technikę szybko zauważyłam pierwsze efekty... Z uważnością przyglądałam się temu co mi pomaga... Odkryłam, jak ważne jest dbanie o swoje samopoczucie i relaks. Postanowiłam podążać za tą myślą i zaciekawiłam się tematem terapii relaksacyjnej. Zdecydowałam się ukończyć kurs Terapeuty Relaksacji…Podczas kursu zetknęłam się                        z dźwiękiem mis i gongów…To doznanie pochłonęło mnie i zapragnęłam nauczyć się metody pracy z misami terapeutycznymi. Czułam, że to będzie kolejny mój kierunek rozwoju...Intuicja mnie nie zawiodła - ukończyłam 4 poziomy  kursu masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa 😊Teraz dzięki tej nowej umiejętności mogę pomagać innym w relaksacji, redukcji stresu i poprawie ich samopoczucia. 

Pierwsze masaże jakie miałam przyjemność wykonywać utwierdziły mnie w przekonaniu, że dawanie głębokiego relaksu, praca z aurą jest tym co chcę zgłębiać i w czym się odnajduję.

Kolejnym krokiem było ukończenie kursu Access Bars - terapii manualnej uwalniającej od traum i nagromadzonych przekonań oraz otwierającej nowe możliwości.

Zgłębiając tajniki pracy z ciałem, duszą i umysłem, szczęśliwie „trafiłam” na Terapię Masażem Łona…Kurs, który był dla mnie niesamowicie transformującym doświadczeniem…doświadczeniem, które zmieniło absolutnie moje życie, otworzyło mi oczy i serce na moją autentyczność.

Wiele w życiu przeszłam, niosłam bardzo wiele ciężaru, traum, wstydu, lęku. Wszystkie te emocje były uwiezione            w moim ciele i ograniczały w osiąganiu pełni życia. Doświadczenie Terapii Masażem Łona pozwoliło mi zbadać zakamarki mojego wnętrza, uwolnić emocje i odkryć głębszy aspekt samej siebie. Te niesamowite dni kursu, poczucie niezwykłego uwolnienia, transformacji siebie i wszystkich uczestniczek sprawiło, że zapragnęłam dzielić się tą wiedzą z innymi kobietami, by każda z nas obudziła w sobie Boginię, uśpioną i czekającą na powstanie….Cała…Autentyczna…Pełna MOCY…Zrównoważona.

               Zrozumiałam swoje przeznaczenie… Zrozumiałam co oznaczają słowa Dalajlamy „Myślenie o innych to najlepszy sposób na znalezienie siebie.” Dawanie innym relaksu, harmonii, wyzwalanie ich własnej MOCY jest moją drogą, moim powołaniem i prawdziwym spełnieniem....i tak zrodziło się BoSoMi Body&Soul&Mind Therapy 💓

               Moja ścieżka rozwoju prowadzi mnie nieustająco w kierunku poszerzania poziomu świadomości, wiedzy, umiejętności dlatego też ukończyłam kolejne kursy zdobywając tytuł Specjalistki Odnowy Biologicznej o profilu masaże spa&wellness, masaże orientalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie organizacji World Massage Federation oraz International Alternative Medicine Association...i wiem, że na tym nie poprzestanę 😉

Dzisiaj z dumą dzielę się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Prowadzę terapie dla Ciała, Duszy i Umysłu, dbam o lepszą jakość życia fizycznego i emocjonalnego, pomagając wprowadzać lekkość, radość i obfitość. Obserwuję niesamowite rezultaty moich zabiegów i podziwiam ich moc terapeutyczną.

W pracy z drugą Osobą oddaję całą siebie, otwieram swoje serce, z miłością tworzę przestrzeń inspiracji do samopoznania i rozwoju…Podczas sesji skupiam się indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach, dlatego każda           z nich jest wyjątkowa  i idealnie dopasowana.

            Moja historia pokazuje, że nigdy nie jest za późno, aby odnaleźć swoją drogę i spełniać swoje marzenia.  Warto czasem zrobić krok w bok, zastanowić się, co nas naprawdę pasjonuje i podążać za tym. Niezależnie od wieku czy sytuacji życiowej, zawsze możemy odnaleźć sens i spełnienie. 

bottom of page